CUI INC ETS240100UTC-P5P-SZ Genuine OEM 24V 24W AC/DC Desktop Adapter Power Supply
  • Sale
  • 1 available
  • Specifications:
    • Output Voltage: 24V
    • Output Current: 1A
    • Output Power: 24W
    • Input Voltage: 100-240V AC, 50-60 Hz, 0.8A